YESS – rekrutujemy do projektu międzynarodowego!

Aktualności by

Czy chcesz zdobyć bądź wzbogacić doświadczenie zawodowe? Czy znasz możliwości, jakie czekają na Ciebie w naszym regionie? A może chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, wzbogacić umiejętności niezbędne na rynku pracy? Zapraszamy do udziału w projekcie!

Kogo szukamy? Osoby w wieku 18-30 lat

Co oferujemy?

  • szkolenia metodą bezpośrednią na temat podstawowych zagadnień z zakresu przedsiębiorczości, pozyskiwania funduszy na rozpoczęcia działalności gospodarczej, marketingu, wprowadzania produktu na rynek
  • dostęp do platform e-learningowej powstałej w ramach projektu, na której będą mogli skorzystać z materiałów do samokształcenia na temat związany z szeroko pojętą przedsiębiorczością
  • 5-dniowy staż metodą job shadowing we wskazanym przez koordynatora miejscu, który umożliwi odwiedzenie danego miejsca pracy, obserwowania charakteru pracy pracowników poszczególnych działów, poznając wyznania, które przed nimi stoją.

Co zyskujesz?

  • wiedzę zdobytą podczas szkolenia i stażu
  • doświadczenie zdobyte podczas nowoczesnej metody odbywania stażu (staże towarzyszące)
  • możliwość zaprezentowania się potencjalnemu pracodawcy
  • uświadomienie sobie, jakie umiejętności są wymagane w danym miejscu pracy/na danym stanowisku, co pozwoli im na świadomy wybór zawodowej ścieżki rozwoju w przyszłości. To idealny czas dla młodych ludzi pozwalający na zweryfikowanie swoich wyobrażeń na temat określonych zawodów z rzeczywistością.

Dodatkowo, 3 najlepsze osoby będą zaproszone do uczestnictwa w międzynarodowym spotkaniu, które odbędzie się w Kielcach w dniach 18 – 22.11.2019 r., podczas którego będą mieli możliwość spotkania się z uczestnikami projektu z Grecji, Włoch i Cypru, wymienić się doświadczeniami, porównać możliwości itp.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres , wpisując w treści e-maila: YESS Rekrutacja.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę internetową: www.yessproject.eu, profil na Facebooku https://www.facebook.com/yessproject.eu/, napisz do nas: (Katarzyna Zapała – koordynator działania).

Projekt jest realizowany w ramach programu Erasmus Plus.