Projekt „Świetlica, rodzina, rozwój – program wspierania rodzin w gminie Zagnańsk”

Aktualności by

Szanowni Państwo!

Projekt „Świetlica, rodzina, rozwój – program wspierania rodzin w gminie Zagnańsk” w ramach którego utworzone zostały  i funkcjonowały świetlice środowiskowe w miejscowościach Umer ( budynek dawnej szkoły) oraz Samsonów ( budynek OSP) z dniem dzisiejszym dobiegł końca.

Koniec projektu, realizowanego w partnerstwie z Fundacją AlterEdu oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zagnańsku, nie oznacza końca funkcjonowania samych świetlic. Przy ogromnym zaangażowaniu Fundacji AlterEdu  świetlica w Umrze kontynuować będzie swoją pracę. Informacje na temat godzin otwarcia świetlicy i form wsparcia będziemy ustawicznie zamieszczać na naszej stronie. Informacje te w przystępny sposób będą zamieszczane również na profilu Facebook świetlicy, prowadzonym przez Fundację AlterEdu –  https://www.facebook.com/swietlicaumer/ 

Świetlica funkcjonująca dotychczas w Samsonowie zostanie przeniesiona do budynku GOSiR w Jaworzu (ul. Bursztynowa 9). Szczegółowe informacje na temat jej funkcjonowania przekazywać będziemy na bieżąco na naszej stronie. Zapraszamy również do śledzenia profilu świetlicy na profilu Facebook  https://www.facebook.com/alteredujaworze.

Zapraszamy  serdecznie do korzystania dzieci i młodzież z terenu gminy Zagnańsk !