Zaproszenie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej

Aktualności by

Stowarzyszenie Integracja i Rozwój (Zamawiający) informuje, że jako realizator projektu „Gmina Zagnańsk Przyjazna Seniorom” planuje cykliczne zakupy u Podmiotów Ekonomii Społecznej w okresie od 01.10.2019 do 30.04.2022 r.

Zakupy będą obejmowały sprzedaż oraz dostawę:

1) Artykułów spożywczych do prowadzenia warsztatów kulinarnych. Szczegółowy wykaz artykułów spożywczych podawany będzie w terminie min. 3 dni przed dniem zajęć. Artykuły spożywcze obejmować będą artykuły o długim terminie przydatności do spożycia (np. mąka, olej, makaron itp.) ale też o terminie krótkim (np. świeże mięso, owoce, warzywa, ryby itp.).
Częstotliwość zakupów 1 raz w tygodniu.

2) Materiałów na zajęcia manualno – plastyczne – np. farby, pędzle, filc, wełna; formy styropianowe – kule, jaja, formy okolicznościowe (świąteczne); włóczki; sznurki; taśmy i tasiemki – bogaty wybór tasiemek jednokolorowych oraz z nadrukami, również taśmy ozdobne oraz ozdoby na taśmie; korale i koraliki – drewniane, akrylowe, szklane; kokardki i inne drobne elementy ozdobne;akcesoria krawieckie i rękodzielnicze – nożyce, igły, szpilki, agrafki, druty, szydełka i inne; guziki; mulina i kordonki itp.
Częstotliwość zakupów 1 raz na miesiąc.

3) Artykuły chemiczne – środki czystości np.: płyn do naczyń, gąbki, ręczniki papierowe, papier toaletowy, płyn do szyb, ścierki, płyn do toalet, płyny/mleczka do czyszczenia, płyny do podłóg itp.

Częstotliwość zakupów 1 raz na miesiąc.

Łączna wartość zamówienia nie przekracza 20 tyś. netto.

PODMIOTY EKONOMII SPOŁECZNEJ ZAINTERESOWANE DOSTARCZANIEM POWYŻSZYCH ZAKUPÓW ZAPRASZAMY DO ZGŁOSZENIA SIĘ DO SIEDZIBY SIR

ul. Warszawska 27/1, Kielce
Tel. 41 361 04 92 w. 26

Załączniki:

  1. Zaproszenie